تبلیغات
جهان امروز - داعش،به کودکان سربریدن می‎آموزد+عکس


داعش،به کودکان سربریدن می‎آموزد+عکس
نظرات : نظر

ه نقل از فردا نیوز، مجلۀ "دابق" وابسته به گروه تروریستی داعش، در آخرین شماره خود، ماجرای فروش زنان ایزدی و فرزندانشان در بازار برده فروش ها را تصدیق کرد؛ و این در حالی است که پیش از این، شماری از مردم موصل تاکید کرده بودند که داعش، شماری از پسران را برای آموزش، به پایگاه های نظامی ویژه برده است.

این پسران، "نوجوانانِ البغدادی" نامیده می شوند. شماری از این پسران، نتیجه ازدواج های عناصر تروریست داعش با بیوه های شهرهای تصرف شده هستند.


 
در این میان، داعش، مساله استفاده از کودکان و نوجوانان برای جنگ با دشمنان خود را پنهان نمی کند و عکس هایی از آن ها را در پایگاه های اجتماعی منتشر می کند. به عنوان مثال، اخیرا داعش، مرگ "کوچک ترین سرباز" خود را به سوگ نشست. وی نوجوانی 11 ساله است که در عکس، لباس نظامی به تن دارد و سلاح به دست، در کنار پدر خود ایستاده است.

به نوشتۀ روزنامه الحیات چاپ لندن، مردم موصل تاکید کردند که داعش صدها تن از کودکان و نوجوانان را که اکثر آن ها از یتیمانِ ایزدی هستند، به پایگاه های نظامی ویژه ای در خارج از شهر منتقل کرد.

هدف داعش از این کار، جدا کردن این کودکان از جهان خارجی و شستشوی مغزی آنان و همچنین آموختن فنون کشتار و سر بریدن به آنان است تا در آینده به بمب هایی ساعتی تبدیل شوند که در بازارهای عمومی و میادین شهرها منفجر شوند.

برخی از "نوجوانان البغدادی" نتیجه ازدواج جنگ جویانِ داعش، با بیوه هایی هستند که از سال 2008 تاکنون، بارها بیوه شدن را تجربه کرده اند. داعش بیوه ها را مجبور می کند، پس از مرگ شوهرانشان، با شوهری جدید از جنگجویانِ داعش ازدواج کنند و از آن ها فرزند بیاورند تا به عنوان جنگ جویان ِ نسل آینده، تربیت شوند.
ادامه مطلب...
نویسنده : admin
تاریخ : شنبه 1393/07/26
زمان : 22:40مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
Design By : Ashoora.ir

پایگاه جامع عاشورا