تبلیغات
جهان امروز - روایتی از حضور سیدحسن نصرالله با لباس نظامی در جمع رزمندگان مقاومت


روایتی از حضور سیدحسن نصرالله با لباس نظامی در جمع رزمندگان مقاومت
نظرات : نظر

در همین راستا روزنامه اللواء لبنان گزارش داد یک شب نظامیان و افسران مقاومت با دیدن سید حسن نصرالله در لباس نظامی و به همراه تعدادی از اعضای این حزب در محل استقرار خود شگفت زده شدند.

دبیرکل حزب الله لبنان بر قطعی بودن پیروزی مقاومت بر گروه های تکفیری تاکید کرد. 

سید "حسن نصرالله" گفت: ما تصمیم خود را برای مبارزه با تکفیریها و تروریستها گرفته ایم و هر چه این رویارویی بزرگ شاد و فشارها بر ما تشدید شود، به این مبارزه ادامه خواهیم داد. 

سید حسن نصرالله افزود: نبرد قلمون آزمون اراده جنگ است و ما در این نبرد شرکت خواهیم کرد و با توکل بر خداوند شکست ما امکان پذیر نخواهد بود. 

دبیرکل حزب الله خاطر نشان کرد: جایی برای تسلیم شدن در برابر دشمن تکفیری وجود ندارد و جانفشانی شهدای ما و دردهای مجروحان ما زمینه ساز پیروزی بزرگ خواهد شد، زیرا فشارها فرصت ساز و موفقیت آفرین است. همین مسئله باعث پیروزی انقلاب اسلامی در ایران و بیرون راندن اشغالگران اسرائیلی از لبنان شد. 

دبیرکل حزب الله درباره عملیات هفته گذشته شبعا که مقاومت مسئولیت آن را برعهده گرفت، گفت: این عملیات پیامی برای آن بود که مقاومت با وجود تحولات منطقه و ایفای نقش ائتلاف رسانه ای علیه داعش، همچنان قدرتمند و آماده است و ضعیف نشده است. 

سید حسن نصرالله افزود: دشمن اسرائیلی در اوایل ماه سپتامبر گذشته در شهرک عدلون در جنوب لبنان، به عمد تجهیزات شنود خود را در زمانی که مقاومت آن را کشف کرده بود و در حال خنثی کردن آن بود منفجر کرد که باعث شهادت حسن علی حیدر شد. اسرائیلی ها با این اقدام می خواستند مقاومت را امتحان کنند و پاسخ آن انفجار شبعا بود. 

ادامه مطلب...
نویسنده : admin
تاریخ : جمعه 1393/07/25
زمان : 22:17مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
Design By : Ashoora.ir

پایگاه جامع عاشورا