تبلیغات
جهان امروز - سربازان اسرائیلی پوشک میپوشند+عکس


سربازان اسرائیلی پوشک میپوشند+عکس
نظرات : نظر

مطالعه دقیق تاریخ نیم قرن گذشته نشان می‌دهد که صهیونیست‌ها همواره ترسو ترین انسان‌های روی زمین بوده اند به ویژه هنگامی‌که در برابر مجاهدان و مبارزان گروه‌های مقاومتی از جمله حزب الله لبنان، جنبش جهاد اسلامی، جنبش حماس، جنبش فتح و غیره قرار می‌گیرند.

حتی بسیاری از اظهار نظرهای مقامات مختلف سیاسی، نظامی‌و امنیتی رژیم صهیونیستی این مسأله را ثابت کرده و این موضوع همواره یکی از اصلی ترین دغدغه‌های مقامات صهیونیستی در نبردهای مختلف بوده است.

برای نمونه در آمارهایی که در جنگ‌های مختلف توسط رسانه‌های صهیونیستی منتشر می‌شود، علاوه بر تعداد کشته شدگان و زخمی‌ها، همواره تعداد افرادی که “ترسیده” و یا “وحشت زده” شده اند را نیز جزو زخمی‌ها به حساب می‌آورند.

در همین راستا تصاویری نیز از برخی سربازان ارتش صهیونیستی در نبرد اخیرشان با گروه‌های مقاومت فلسطینی منتشر شده که نشان دهنده این وحشت سربازان بزدل صهیونیستی است.

در این تصاویر همانطور که مشاهده می‌شود، سربازان صهیونیستی از ترس خرابکاری و کثیف کردن خود هنگام درگیری‌ها، قبل از حضور در میدان نبرد پوشک می‌پوشند.

این تصاویر به سرعت در فضای مجازی جهان منتشر شده و به طور گسترده مورد تمسخر کاربران قرار گرفته است. بسیاری از کاربران اعلام کرده اند که از این پس بجای لفظ “ارتش اسرائیلی” قصد دارند از “لفظ پوشکی” استفاده کنند.


ادامه مطلب...
نویسنده : admin
تاریخ : چهارشنبه 1393/07/2
زمان : 16:28مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
Design By : Ashoora.ir

پایگاه جامع عاشورا